За еднократна употреба стерилни игли ботокс Електроди (единечен)

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

2005 EN-S1500 / 13 / 0.4

• 6 Бои / 12 бои • нерѓосувачки челик

• Игла дијаметар: 0.4mm • Игла Lengt

• користат само еден пациент • 24 парчиња / 12 пара спакувани во кутија

Олово боја жица

еден Извртени

црвено црвено-бело црвено-црните

жолта жолто-бела боја жолто-црно

сина сино-бело сино-црно

зелени зелено-бела зелена и црна

портокалово портокалово-бела боја портокалова и црна

пурпурна пурпурна бело пурпурна црно


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи